|
Skończcie wylewać tu swoje smutki płaczki internetowe bo aż żal to czytać ...
Teraz pełno specjalistów od rac się nagle znalazło, ale jak w poprzednich latach oprawy i racowiska były wspaniałe to każdy chwalił Ultrasów ... Hipokryci !
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.03.2014 o godz. 11:53.
|