Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2672
Stary 10.03.2014, 11:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Trzeba było sie wypłakiwac wtedy jak po jednym meczu Wisły jeszcze przed Euro 2012 oddział policji przed stadionem urządzał sobie strzelanie gumowymi kulami do tłumu wychodzącego z meczu. Gdzie k..a wtedy byliście wy wszystkie płaczki ? Wtedy ludzie tez wychodzili z dziećmi ze stadionu a kule świstały dookoła.
Zwróciliście się wtedy do Bednarza o interwencję ? Jakoś nie widziałem waszych wpisów wtedy. Nie przeszkadzało wam to wtedy jakoś. Co zrobił klub i Bednarz osobiście, wyjaśnił tą sprawę ? A było znacznie bardziej niebezpiecznie.
Sorry, ale rozmawiamy o tym co się dzieje tu i teraz na stadionie Wisły, a nie co się działo w 2012, 2002, czy 1410. Więc proszę nie staraj się kierować dyskusji na tematy z nią nie związane.
Odpowiedz cytując