Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2670
Stary 10.03.2014, 11:34
Trzeba było sie wypłakiwac wtedy jak po jednym meczu Wisły jeszcze przed Euro 2012 oddział policji przed stadionem urządzał sobie strzelanie gumowymi kulami do tłumu wychodzącego z meczu. Gdzie k..a wtedy byliście wy wszystkie płaczki ? Wtedy ludzie tez wychodzili z dziećmi ze stadionu a kule świstały dookoła.
Zwróciliście się wtedy do Bednarza o interwencję ? Jakoś nie widziałem waszych wpisów wtedy. Nie przeszkadzało wam to wtedy jakoś. Co zrobił klub i Bednarz osobiście, wyjaśnił tą sprawę ? A było znacznie bardziej niebezpiecznie.
Odpowiedz cytując