Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2667
Stary 10.03.2014, 11:26
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Pan Bednarz nie wycofał się z dogadanej już umowy która czekała tylko na podpis nie byłoby tego wszystkiego. Taka prawda ...

Czyli po prostu to wina Bednarza, że stwarza zagrożenie na stadionie i klub płaci kary, ot logika.

Taa, a zdjęcia to czysty fejk. Z niektórymi to jak z pijanymi kierowcami...
Ostatnio edytowane przez silver03 : 10.03.2014 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując