hubert.fan napisał(a):

Gdyby Pan Bednarz nie wycofał się z dogadanej już umowy która czekała tylko na podpis nie byłoby tego wszystkiego. Taka prawda ...
|
Czyli po prostu to wina Bednarza, że stwarza zagrożenie na stadionie i klub płaci kary, ot logika.
Taa, a zdjęcia to czysty fejk. Z niektórymi to jak z pijanymi kierowcami...