Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1352
Stary 10.03.2014, 10:54
Z czym mamy dzialac? Przeciez w tej chwili od nas zalezy w tej materii bardzo niewiele, a trojkatem decyzyjnym jest klub-pzpn-wojewoda. Negocjacje jakies tam byly, ale skutkowaly jedynie podniesieniem cen biletow.
Odpowiedz cytując