Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2662
Stary 10.03.2014, 10:25
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jaką trzeba być k.., żeby będąc prezesem klubu straszyć wnioskiem o zamknięcie stadionu. To tylko najemnik nie związany emocjonalnie z Wisłą byłby do tego zdolny.
Bedziesz dziecko kiedyś odpowiadał za bezpieczeństwo innych .. zrozumiesz ...
polecam link
http://www.weszlo.com/news/18864-Nap...e_na_trybunach

a pisanie że to w "weszło" i dlatego nie ma to znaczenia odpuść sobie.

Wyobraź sobie że przez jakiegoś debila ktoś na kim ci zależy ma dziurę taką jak w tym krzesełku.

Demagogia ? może .... ale trzeba jej używać bo niektórzy rozumu (wyobraźni) za grosz nie mają

A do tych pacanów którzy wrzucali te race mam jedno pytanie:

Co to niby miało zmienić

Jak już chcieliście walczyć o prawdę i sprawiedliwość to można było np:
- przenieś łysemu Jackowi jego brykę na drugi koniec dzielnicy ...
- kupić bilet, przyjść na mecz i wywiesić porządny plakat z napisami typu ( "umów się dotrzymuje łysolu" )


A jeśli chodzi o wolność i sprawiedliwość: dlaczego klub ma zmuszać kibica do finansowania petard ? A jeżeli ktoś nie chce finansować uszkodzenia własnych członków przez zabawę racami to co ma zrobić ...

Puszka ok.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 10.03.2014 o godz. 10:27.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując