MatMario napisał(a):

Co się tu pisze w tym temacie to zgroza.
Wynalazki co dwa razy na stadion przyjdą.... uwaga zapłacili 80 zł... i będą podejmować decyzje jak ma wyglądać doping na Wiśle, jak powinna wyglądać współpraca kibice - klub i jeszcze w kilku mniej istotnych kwestiach...
Że wam nie wstyd tutaj pisać to już jest paranoja, wszystko inne nawet nie wiem jak nazwać.
Z mojej strony rada dla SKWK. Nie ten czas na takie działania. Ogniskujecie w....ienie odwracając je od waszych wrogów. Wtopę z Ruchem przykrywają racami i tak swoje nieudacznictwo będą przykrywać cały czas. Nie dajcie się wepchnąć w tę rolę! Dajcie niemcowi i łysemu "pracować" a sami sobie załatwią to na co zasługują. Czasem choć serce boli trzeba dać zawalić się pewnym sprawom.
|
i otóż to. Przyjdzie kilka porażek, pikole nie będą chcieli oglądać takiej padaki. Znów jedynym kibicem, który chce przyjść na R22 będzie ten wstrętny "kibol", ten "bandyta" i "agresor", itp.,