Jaką trzeba być k.., żeby będąc prezesem klubu straszyć wnioskiem o zamknięcie stadionu. To tylko najemnik nie związany emocjonalnie z Wisłą byłby do tego zdolny.
Cytat:
|
Ciekawe jak się odniesie do tego SKWK, bojkot tak jak z Górnikiem czy inne środki bo chyba nie można tego tak zostawić i trzeba pamiętać że Wisła to My.
|
Na razie Jacus cwaniakuje bo sprzedał karnety i skasował pieniażki z góry. Teraz już go tak bardzo nie przeraża wizja pustawego stadionu. Całkiem inna sytuacja będzie kiedy mało kto kupi karnety na nowy sezon.