Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2658
Stary 10.03.2014, 09:45
Jaką trzeba być k.., żeby będąc prezesem klubu straszyć wnioskiem o zamknięcie stadionu. To tylko najemnik nie związany emocjonalnie z Wisłą byłby do tego zdolny.

Cytat:
Ciekawe jak się odniesie do tego SKWK, bojkot tak jak z Górnikiem czy inne środki bo chyba nie można tego tak zostawić i trzeba pamiętać że Wisła to My.
Na razie Jacus cwaniakuje bo sprzedał karnety i skasował pieniażki z góry. Teraz już go tak bardzo nie przeraża wizja pustawego stadionu. Całkiem inna sytuacja będzie kiedy mało kto kupi karnety na nowy sezon.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 10.03.2014 o godz. 09:51.
Odpowiedz cytując