syryls napisał(a):

|
Kocian pokazał że wystarczy dobry trener i z ogórów można zrobić zespół mistrzowski, kwestia selekcjonera którego nie potrafimy znaleźć od 6 lat
|
Bo u nas od lat nie ma normalnej gry w piłkę, to skąd się mają wziąć trenerzy. Każdy zagraniczny jest lepszy niż nasi...