http://przegladsportowy.onet.pl/pilk...466,1,381.html
Nasz kochany Jacuś zaczyna chyba oficjalną wojnę z kibicami:
Cytat:
|
– Mamy dwa tygodnie, aby się przygotować. Jeśli będzie tak potrzeba, to sam pójdę do wojewody i poproszę, by zamknął stadion na to spotkanie – zapowiedział Bednarz.
|
Ciekawe jak się odniesie do tego SKWK, bojkot tak jak z Górnikiem czy inne środki bo chyba nie można tego tak zostawić i trzeba pamiętać że Wisła to My.