Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2655
Stary 10.03.2014, 09:22
http://przegladsportowy.onet.pl/pilk...466,1,381.html

Nasz kochany Jacuś zaczyna chyba oficjalną wojnę z kibicami:

Cytat:
– Mamy dwa tygodnie, aby się przygotować. Jeśli będzie tak potrzeba, to sam pójdę do wojewody i poproszę, by zamknął stadion na to spotkanie – zapowiedział Bednarz.
Ciekawe jak się odniesie do tego SKWK, bojkot tak jak z Górnikiem czy inne środki bo chyba nie można tego tak zostawić i trzeba pamiętać że Wisła to My.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując