Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67739
Stary 10.03.2014, 09:00
huberix napisał(a):Wyświetl post
Błaszczu - za 4 lata
Marcelo- w Niemczech sobie nie radzi, więc ew. wypożyczenie
Uche- mówił, że chciałby zagrać jeszcze w Wiśle, a podobno w Katarze czy gdzie on tam jest mu się nie podoba
Bardzo sobie nie radzi. Spośród 24 meczów ligowych Hannoveru w tym sezonie Bundesligi Marcelo wystąpił w 19 (we wszystkich z nich wychodząc w pierwszym składzie). Gwiazdą nie jest, ale gra regularnie.
Odpowiedz cytując