Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2653
Stary 10.03.2014, 08:28
Co się tu pisze w tym temacie to zgroza.

Wynalazki co dwa razy na stadion przyjdą.... uwaga zapłacili 80 zł... i będą podejmować decyzje jak ma wyglądać doping na Wiśle, jak powinna wyglądać współpraca kibice - klub i jeszcze w kilku mniej istotnych kwestiach...

Że wam nie wstyd tutaj pisać to już jest paranoja, wszystko inne nawet nie wiem jak nazwać.

Z mojej strony rada dla SKWK. Nie ten czas na takie działania. Ogniskujecie w....ienie odwracając je od waszych wrogów. Wtopę z Ruchem przykrywają racami i tak swoje nieudacznictwo będą przykrywać cały czas. Nie dajcie się wepchnąć w tę rolę! Dajcie niemcowi i łysemu "pracować" a sami sobie załatwią to na co zasługują. Czasem choć serce boli trzeba dać zawalić się pewnym sprawom.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując