Lukasz napisał(a):

Więc owszem, ludzie których przyprowadziłem przyszli tam dla atmosfery - po to by zobaczyć jak na żywo wygląda mecz. Czyli generalnie zobaczyć jak wygląda doping. Ich nie interesują hasła na oprawie, nie wiedzą co to skrót AJ i po co jest ale i tak wychodzą zadowoleni. Dlatego że jest klimat i wrócą dla klimatu. Jak w operze - nie znają włoskiego, nie wiedzą co to oktawa a i tak Carmnen im się podoba bo widza w tym rozmach przedsięwzięcia. Z tego tez powodu ci sami ludzie całkowicie nie rozumieją dlaczego race lądują na murawie. I tego nie zaakceptują bo w takim zachowaniu widać zwyczajnie 'chamstwo'. Zero sztuki, zero rozmachu a tylko chamstwo jak przy trzepaku.
Dla tych też ludzi nie jest problemem zapłacić złotówkę więcej, czy wrzucić do puszki. Mogą dać i po 5zł Nie robią tego ponieważ mają mieszane zdanie o trybunie 'C'. To też jest powodem dla którego nie chodzą na mecze częściej - gdy nie ma sensownego przeciwnika czy kompletu nie ma po co iść. Zresztą takimi samymi prawami rządzi się C - ilość rac na boisku wcale nie zwiększa frekwencji na 'C'. Przypadek? 
Jak widzisz kibiców operowych nie ma alternatywy - nie przyjdą to krzesełka stoją puste.
|
Weż ty lepiej już ich więcej na mecz nie przyprowadzaj, nie wiem wymyśl cos, ze stadion zamkniety do odwołania albo Carmen w "spodku" w tym samym czasie leci co mecz Wisły.
Nie gniewaj się ale ani my ani klub takiej "klienteli" u nas nie potrzebuje.
Weż ich lepiej do zoo, moze idzcie wspólnie karmić łabędzie...a na parchach próbowaliście? Może tam bardziej im się spodoba?
I na przyszłość daruj sobie podobne wpisy. Myślisz że zdanie takiego wynalazka, który nie wie co to AJ a mecze do tej pory oglądał tylko w telewizji kogoś interesuje?
Wrzucił by do puchy i nawet 5zł! ale ma mieszane zdanie o trybunie C

Ten sam co nie ma pojęcia o skrócie AJ ?
no one napisał(a):

A zdajcie sobie wreszcie sprawę, że zdecydowana większość kibiców Wisły Kraków nie ma znajomych w więzieniu i nie chce tam wysyłać pozdrowień A Ci co robią takie pozdrowienia za dziesiątki tys zł to lepiej by paczki częstsze i bogatsze robili dla kolegów zza krat a nie mącili na stadionie. Nie każdy ma 17 lat i jest zafascynowany subkulturą więzienną, maczetami i dragami.
|
Jeszcze nie tak dawno ryczałeś:
Cytat:
|
żydy to kurvy, 80 % ich działalności to propaganda. banda frajerów, przerzuty. mimo wszystko Wisła musi rozpocząć walkę równieź propagandową. Te one przeinaczą wszystko na swoja korzyść. JŻS po tysiąćkroć..
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=9142