Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67738
Stary 09.03.2014, 22:41
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi się, że lepsza byłaby gdybyśmy zrobili jak na Ukrainie podział 5 graczy z paszportem Ukrainy i 6 obcokrajowców, bo ta aktualna to trochę faworyzowanie państw UE a to wcale nie oznacza, że w UE są lepsi gracze niż po za nią
Nie możemy tak zrobić z prostej przyczyny - jesteśmy członkami UE (Polska w sensie), więc nie możemy "dyskryminować" zawodników z krajów Wspólnoty, bo każdy mógłby nas pozwać do ETSu i wygrać ogromne odszkodowanie.
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
Odpowiedz cytując