stalsanok1946 napisał(a):

|
wydaje mi się, że lepsza byłaby gdybyśmy zrobili jak na Ukrainie podział 5 graczy z paszportem Ukrainy i 6 obcokrajowców, bo ta aktualna to trochę faworyzowanie państw UE a to wcale nie oznacza, że w UE są lepsi gracze niż po za nią
|
Nie możemy tak zrobić z prostej przyczyny - jesteśmy członkami UE (Polska w sensie), więc nie możemy "dyskryminować" zawodników z krajów Wspólnoty, bo każdy mógłby nas pozwać do ETSu i wygrać ogromne odszkodowanie.