Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67737
Stary 09.03.2014, 22:28
Błaszczu - za 4 lata
Marcelo- w Niemczech sobie nie radzi, więc ew. wypożyczenie
Uche- mówił, że chciałby zagrać jeszcze w Wiśle, a podobno w Katarze czy gdzie on tam jest mu się nie podoba
Odpowiedz cytując