Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8728
Stary 09.03.2014, 22:16
Czyli oficjalnie można ogłosić początek końca Nawałki. Zgodnie z tradycją, mamy klasyczne: "To nie ja, to oni!", choć brzmią one wyjątkowo idiotycznie z ust kolesia, który powoływał kompletnych ogórów i zrobił z kadry jarmark dla menedżerów. Przepraszam, powołania z pierwszej ligi? Naprawdę?

Tym niemniej, na pewno szatnia skoczy za nim w ogień.

Trzeba przyznać, że tym razem szybko poszło.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując