Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67734
Stary 09.03.2014, 21:38
Najgorsze, że z zagranicy nie bardzo ma już kto do nas wracać. Żurawski, Brożki, Głowacki, Dudka. Nikt już nie przyjdzie do Wisły za psie pieniądze i jak polityka transferowa będzie taka jak dotychczas, to za 2 sezony zostaniemy z 6 graczami, a nie 12 jak teraz.
Odpowiedz cytując