gypsy napisał(a):

Póki co to nieproszonymi gośćmi na stadionie są ultrasi, więc uspokój się...
Ale faktycznie wczorajsza akcja z racami pokazuje indolencję umysłową osób z wydawałoby się poważnego stowarzyszenia. Przykre to jest.
|
To co Ty piszesz i reszta gamoni na tym forum to jest kpina i sami sracie we wlasne gniazdo. Poki co SKWK i osobe decyzyjne robia zajebista robote a osoby zbulwersowane ta sytuacja niech sobie ustala z Bednarza ze na swoim sektorze beda pilnowac sami sobie porzadku i za niego odpowiadac. Nie wiesz jaka jest sytuacja nie wiesz co chcemy osiagnac to zamilcz albo sie zorientuj troche juz chyba kazdy wie ze powazne rozmowy z klubem nawet nic nie daja. Niech widza z kim maja doczynienia ! %