za rok znowu bedzie zaciskanie pasa i oszczednosci !!!! czy ktos juz teraz sie ze mna zalozy

? na jakim Wy swiecie zyjecie

? Dopoki statek bedzie plyna pod bandera Cupiala a kapitanem bedzie Bednarrz to tak juz bedzie ZAWSZE !! przepraszam ze rozczarowalem fantastow ...P.S. Sw Mikolaj tez nie istnieje ...