Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2637
Stary 09.03.2014, 19:47
Ja z niecierpliwością czekam na wyjaśniające wiele niedomówień oświadczenie SKWK i liczę, że niezależnie od rozstrzygnięć z niego wynikających, będzie ono w formie otwierającej drogi do dalszych dyskusji i porozumień a nie do ich zamykania. Zacytowana przeze mnie wcześniej oryginalna propozycja SKWK sprzed kilku miesięcy "1 zł od biletu" , nie dotyczyła wyłącznie kibiców z C, lecz była skierowana do wszystkich kibiców, ponadto zawierała klauzule, że nie będzie ona skierowana na oprawy i sprawy kibicowskie, lecz wyłącznie na określone i szczytne cele. W zależności od tych wyjaśnień, liczę także na klub i prezesa Bednarza, że on również nie zmierza do nikomu niepotrzebnej konfrontacji z kibicami, na zasadach uporu maniaka w jedynie sobie wiadomym celu i jeśli przekręcił intencje kibiców w sprawie złotówki, to ich za to przeprosi i zasiądzie do zatwierdzenia wcześniej ustalonych spraw, gdyż trudno uwierzyć, aby dodatkową złotówkę na szczytne cele a nie oprawy, klub dalej sabotował. Brać Wiślacka musi się jak zawsze dotąd dogadać i tyle. Innego rozwiązania być nie powinno. Liczę na koncyliacyjne podejście do spornych spraw wszystkich Wiślaków i pana Bednarza także.

Pozdrawiam wszystkich z nadzieją na lepsze Wiślackie jutro.

Stary kot
Ostatnio edytowane przez kot : 10.03.2014 o godz. 02:01.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując