hubert.fan napisał(a):

|
... myślisz, że gdyby tego brakło ludzie też tak chętni przychodziliby na mecze widząc poziom polskiej ligi i umiejętności naszych piłkarzy ?
|
Znów i tak i nie - dlatego że jak widzisz, jak ilość ludzi na C rośnie to i pikniki dopisują, jak maleje liczba pikników to i C słabo wygląda.
Więc owszem, ludzie których przyprowadziłem przyszli tam dla atmosfery - po to by zobaczyć jak na żywo wygląda mecz. Czyli generalnie zobaczyć jak wygląda doping. Ich nie interesują hasła na oprawie, nie wiedzą co to skrót AJ i po co jest ale i tak wychodzą zadowoleni. Dlatego że jest klimat i wrócą dla klimatu. Jak w operze - nie znają włoskiego, nie wiedzą co to oktawa a i tak Carmnen im się podoba bo widza w tym rozmach przedsięwzięcia. Z tego tez powodu ci sami ludzie całkowicie nie rozumieją dlaczego race lądują na murawie. I tego nie zaakceptują bo w takim zachowaniu widać zwyczajnie 'chamstwo'. Zero sztuki, zero rozmachu a tylko chamstwo jak przy trzepaku.
Dla tych też ludzi nie jest problemem zapłacić złotówkę więcej, czy wrzucić do puszki. Mogą dać i po 5zł Nie robią tego ponieważ mają mieszane zdanie o trybunie 'C'. To też jest powodem dla którego nie chodzą na mecze częściej - gdy nie ma sensownego przeciwnika czy kompletu nie ma po co iść. Zresztą takimi samymi prawami rządzi się C -
ilość rac na boisku wcale nie zwiększa frekwencji na 'C'. Przypadek?
Jak widzisz kibiców operowych nie ma alternatywy - nie przyjdą to krzesełka stoją puste.
hubert.fan napisał(a):

|
Dlatego uważam, że jeżeli klub nie dogada się z kibicami stracą obydwie strony.
|
Odwróćmy kota ogonem - jak SKWK się nie dogada z klubem. Jak widzisz jest część kibiców z którą to częścią klub nie musi się dogadywać - oni już nadają na tej samej fali i lubią 'Carmen'. Problem jest własnie w tej grupie która lubi racowiska, lubi stawać okoniem do klubu a nie umie się z nim czy państwem dogadać. Grupa która ma silnie rozwinięty instynkt społeczny i terytorialny natomiast, co trzeba powiedzieć wprost - jest nieudolna negocjacyjne.
Dobrze widzę podstawową słabość SKWK? Skoro tak to kto z kim się nie może dogadać?
hubert.fan napisał(a):

|
Co do zbiórek- kiedyś były podawane wyniki po każdym meczu to najwięcej wrzucał sektor C.
|
Dziękuje.
adam_09 napisał(a):

|
Powie mi ktoś w czym Bednarz jest dobry ? Jako prawnik jest zerem, jako prezes jest zerem, jako menadżer jest zerem, jako pierwszy PR`owiec przedsiębiorstwa jest zerem... No k...a mać!
|
Ja Ci powiem - dobrze czesze włosy.
Tak dobrze ze nie było skarg ze komuś jego zaczesanie jest nie na tą stronę co trzeba i to zaczesanie działa na szkodę klubu. Choć masz rację - w kwestii fryzury też jest zerem.