jerry.lii.lewis napisał(a):

Nie chodzi o ocenę ludzi, a ocenę ich działań w SKWK, a stanowiska nie determinują ani mądrości ani kultury ludzi je piastujących.
c. - przykłada rękę, bo to klub sprzedaje bilety i to klub by przekazywał po złotówce od każdego kibica, który na mecz przyszedł, a nie od tych, którzy dać coś chcą.
Poza tym Spółka Akcyjna, jak zresztą żadna firma, nie może wziąć złotówki, nie zaksięgować i przekazać komuś innemu - formalnie, jeśli z ceny biletu to od klubu pieniądze idą. A że klub nic nie traci to zupełnie inna sprawa.
|
Ale może zaksięgować i przekazać komuś innemu
Ale co my tu o chlebie jak dziadek o niebie?
Ponoć wszystko było już dogadane i ustalone...
Czyli sprawy księgowe zostały już uwzględnione