Ale on ich w ten sposób ocenił.
Co do działań to część osób je w pełni popiera, a część nie, w tym Ty.
Dla Ciebie i pozostałych są to złe działania. A dla mnie i pozostałych dobre.
SKWK to nie jest jest grupa osób miękkim chu.jem robiona, pro policyjna, pro komunistyczna, ulegająca wszystkim i wszystkiemu, zakazująca opraw, okrzyków, transparentów i współpracująca z wiadomymi służbami.
To jest grupa kibiców, fanatyków, ludzi oddanych bezgranicznie Wiśle.
I
każde inne Stowarzyszenie w Polsce jest takie samo i działa w taki sam sposób.
Wskaż mi Stowarzyszenie w Polsce, które zakazuje opraw, rac, popiera działania policji, rządu, komisji ligi, które nie walczy o swoje, nie prowadzi swoich "wojenek" z zarządami "o lepsze jutro" ?
Stowarzyszenia Śląska, Legii, Lechii, Lecha, Zawiszy, Pogoni niczym się nie różnią od naszego. W sensie rozumowania i pojmowania świata.
To grupa fanatyków, bezgranicznie oddanych swoim klubom.
Poza tym, że nasze mocno działa, prężnie się rozwija, pomaga TS-Wiśle, organizuje w chu.j akcji, zabiera małolatów na mecze, czego nie robią inne Stowarzyszenia. Przykładowo Legia była w szoku gdy się dowiedzieli, że SKWK na swoje barki wzięła motyw z darmowymi biletami dla małolatów (oni dziś mają po 13 lat, ale to zaowocuje w przyszłości i Cracovia będzie miała ciężki orzech do zgryzienia, a Wisła będzie mogła spać spokojnie). Bo u nich czegoś takiego nie ma. Podaję przykład Legii bo to jest również ogarnięte Stowarzyszenie. Ale to nie takie proste.. i z dnia na dzień nie można takich akcji organizować stąd wiele Stowarzyszeń jest daleko w tyle za naszym.
jerry.lii.lewis napisał(a):

|
]Poza tym Spółka Akcyjna, jak zresztą żadna firma, nie może wziąć złotówki, nie zaksięgować i przekazać komuś innemu
|
Jakby nie mogła to by nikt nie zbierał podpisów, a Bednarz nie był bliski złożenia "fajeczki" pod umową.
Wszystko już było dogadane, zarząd o tym wiedział od wielu miesięcy popierając tą akcję, obie strony zasiadły do stołu by złożyć podpisy pod umową i... na kilka godzin przed Derbami przygrano w ch.uja.
Tego już było za wiele.. tyle pracy, poświęcenia, kibice składający podpisy z uśmiechem na usta, wizje przed oczami pięknego muzeum i pomnika Henryka Reymana ... i bum - ktoś na nas splunął.