Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2630
Stary 09.03.2014, 19:06
element napisał(a):Wyświetl post
GrzegorzuTS - piszesz o bezmózgach, ćpunach i kryminalistach.

Na czele SKWK stoi m.in przedsiębiorca, do którego należy dość duża firma , doktorant Instytutu Historii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, wiceprezes klubu z niższej ligi i jeden z doradców burmistrza 20-tysięcznego miasta.

A teraz pochwal się swoimi życiowymi osiągnięciami skoro tak łatwo przychodzi Ci oceniać osoby, których nie znasz.
Nie chodzi o ocenę ludzi, a ocenę ich działań w SKWK, a stanowiska nie determinują ani mądrości ani kultury ludzi je piastujących.

c. - przykłada rękę, bo to klub sprzedaje bilety i to klub by przekazywał po złotówce od każdego kibica, który na mecz przyszedł, a nie od tych, którzy dać coś chcą.
Poza tym Spółka Akcyjna, jak zresztą żadna firma, nie może wziąć złotówki, nie zaksięgować i przekazać komuś innemu - formalnie, jeśli z ceny biletu to od klubu pieniądze idą. A że klub nic nie traci to zupełnie inna sprawa.
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 09.03.2014 o godz. 19:17.
Odpowiedz cytując