Szkoda tej porażki akurat ze "smrodami". Pewnie z Głową było by 0-0. Po Nalepie widać że jest wolny, wszystko inne jest u niego dobre, bądź przynajmniej poprawne. Wczoraj pomimo braków szybkościowych i tak był lepszy od Bunozy (słabiutko).
Jeśli nie walczymy o puchary z powodów finansowych, to po wywalczeniu miejsca w pierwszej 8 oczekuję że Smuda będzie ogrywał wszystkich młodych jakich mamy. No chyba że my tak na serio walczymy o puchary
Ja jednak mam nadzieję że olejemy puchary, zajmiemy na koniec szczęśliwe 4 miejsce.... a od następnego sezonu nie obciążeni żadnymi wojażami po Europie powalczymy o MP za którym się strasznie stęskniłem
