Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2629
Stary 09.03.2014, 18:54
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Klubowi, jak sądzę, chodziło o to, żeby SKWK przestało organizować sytuacje, za które klub płaci kary.
A jakiez to akcje organizowano w ostatnim czasie, ze klub placil kary?
Przeciez sam Bednarz dumnie mowil ze stadion jest najbardziej bezpieczny w Polsce.


Ty nie rozumiesz, ze klub do niczego nie przyklada reki, BO TO NIE JEST KLUBOWA KASA!!! , tylko kasa danych kibicow, ktorzy w liczbie 7000 osob zlozyli podpisy, aby podwyzszyc ich ceny biletow o ZLOTOWKE.
Czyli klub dalej tyle samo zarabia, i ze swoich pieniedzy nic nie daje.

Jesli dalej nie rozumiesz to.. przykladowo bilet kosztuje 20 zl. A kibice chca, zeby do tych 20 zl doliczyc automatycznie JEDNA ZLOTOWKE, ktora bedzie szla na dzialanosc. To jest ich demokratyczna wola. I to nie jest 50, 100 czy 500 osob, tylko blisko 7000 kibicow!, a tyle zebrano w czasie tylko JEDNEGO meczu.
Ostatnio edytowane przez c. : 09.03.2014 o godz. 19:01.
Odpowiedz cytując