palikot napisał(a):

|
A ja coraz lepiej zaczynam rozumieć, że jesteś debilem...
|
Gratuluję ciętego języka i finezji riposty

Co do ustawy - nikt oczywiście by na SKWK prawnej odpowiedzialności nie przenosił bo kto by się w takiej kwestii z takim stowarzyszonkiem liczył

I co by wam zabrali za karę? Kominiarki


Klubowi, jak sądzę, chodziło o to, żeby SKWK przestało organizować sytuacje, za które klub płaci kary.
Jeszcze raz powtórzę, choć bez większej nadziei na refleksję - klub nie chce przykładać ręki do przekraczania przepisów obowiązujących w czasie imprez masowych. Nawet tego nie rozumiesz


Więcej nie będę pisał bo i tak nie zrozumiesz, skoro do teraz nie zrozumiałeś.