|
A tak w ogóle to pomyślcie na chłopski rozum ludzie z innych sektorów, pisze to bez pogardy czy ironi.
Po co nas karają? Chcemy sobie świecić po oczach racami? Chcemy! Chcemy wdychać zapach rac? Chcemy? Mamy wolność wyboru sektoru? Mamy. Więc w czym problem?
Ano chodzi o pieniądze, jak zalegalizują pirotechnikę to kupę forsy z kar przejdzie im obok nosa, a Wam będą wciskać jak to jest niebezpiecznie. Pisze o odpalaniu nie obrzucaniu się racami.
Tak samo jak przed euro pokazywali wam te 4 metrowe ogrodzenia wokół i na stadionie przed groźnymi kibolami z Anglii czy Niemiec.
Ja generalnie wychodzę z założenia, ze jak ktoś chce sobie dać po mordzie w lesie to powinno mu się na to pozwolić.
Każdy ma wolność wyboru. Wszyscy troskliwi nad osobami z sektora C...
Tym wpisem żegnam się forum kibicowskim i piłkarskim. Dyskusja z pewnymi osobami nie ma sensu.
Szanujcie nasz sposób pasjonowania sie meczem jak i ja szanuje i rozumiem wasz.
Słowo jest zawsze cieniem czynu, pamiętajcie!
|