Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2620
Stary 09.03.2014, 17:29
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Zapewniam Cię, że gdyby był ogłoszony oficjalny bojkot albo protest narożniki byłyby prawie puste, do tego dużo starszych osób z dawnego sektora X chodzi na "piknikowe" trybuny, ale jeżeli byłaby taka konieczność to przyłączyliby się do protestu

Także szybciutko z tych twoich 10 tysięcy zostałaby połowa
Skasowałem, bo w sumie stwierdziłem, że nie ma sensu dyskusja na ten temat... Ile będzie osób na następnym meczu to się okaże. Gramy bodajże z Zawiszą, normalnie pewnie zjawiłoby się koło 13 tys. przy proteście pewnie z 6-7 tys. trzeba odjąć, czyli zostanie 7-6 tys. na stadionie, więc wówczas nie taki znowu pusty. Podział 50/50... jak będzie zobaczymy.
Odpowiedz cytując