Skasowałem, bo w sumie stwierdziłem, że nie ma sensu dyskusja na ten temat... Ile będzie osób na następnym meczu to się okaże. Gramy bodajże z Zawiszą, normalnie pewnie zjawiłoby się koło 13 tys. przy proteście pewnie z 6-7 tys. trzeba odjąć, czyli zostanie 7-6 tys. na stadionie, więc wówczas nie taki znowu pusty. Podział 50/50... jak będzie zobaczymy.