Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
Od: 12.2009
Offline
#
2617
09.03.2014, 17:21
silver03
napisał(a):
Było 10288, więc nie taki pusty
PS. Co to wnosi do dyskusji?
PS. Sektor C = cały stadion? :(
Zapewniam Cię, że gdyby był ogłoszony oficjalny bojkot albo protest narożniki byłyby prawie puste, do tego dużo starszych osób z dawnego sektora X chodzi na "piknikowe" trybuny, ale jeżeli byłaby taka konieczność to przyłączyliby się do protestu
Także szybciutko z tych twoich 10 tysięcy zostałaby połowa ... Klub musiałby na ulicy rozdawać darmowe wejściówki na stadion żeby nie było wstydu
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.03.2014 o godz. 17:27.
heoij
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do heoij
Znajdź inne posty napisane przez heoij