Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2617
Stary 09.03.2014, 17:21
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Było 10288, więc nie taki pusty

PS. Co to wnosi do dyskusji?
PS. Sektor C = cały stadion? :(
Zapewniam Cię, że gdyby był ogłoszony oficjalny bojkot albo protest narożniki byłyby prawie puste, do tego dużo starszych osób z dawnego sektora X chodzi na "piknikowe" trybuny, ale jeżeli byłaby taka konieczność to przyłączyliby się do protestu

Także szybciutko z tych twoich 10 tysięcy zostałaby połowa ... Klub musiałby na ulicy rozdawać darmowe wejściówki na stadion żeby nie było wstydu
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.03.2014 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując