hubert.fan napisał(a):

Czyli co teraz ?
Bednarz chyba chce pójść na wojnę ze SKWK, ale nie wie, że konflikt z SKWK = pusty stadion !
|
Jak to pusty :(
Przecież przed meczem z Ruchem obwiniano sektor C że nie będzie kompletu.. Miało być 25 tys ludzi. Nie było?