mr_kwolf napisał(a):

Graty dla SKWK za plotno o Zurawskim. Już mysla
lem ze ta zenujaca zagrywka "legendy" zostanie bez odzewu. Szkoda ze nie na stadionie, ale to akurat sila wyzsza.
|
To akurat była konieczność.
Widzę, że tutaj dochodzi już do absolutnej polaryzacji (i to z obydwu stron) - kto nie z z nami, ten (...) - a to nie o to chyba chodzi. Osobiście zawsze popierałem ruch kibicowski i nadal będę go popierał, ale wczorajsze race były pomysłem nieprzemyślanym, wręcz głupim, i bardzo ryzykownym (nie było żadnej gwarancji, że spadną tylko na murawę). Wciąż jednak uważam, że powinno się szukać wspólnego języka, ponieważ Wisła wiele straci bez jednych i drugich.