Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2613
Stary 09.03.2014, 16:49
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Graty dla SKWK za plotno o Zurawskim. Już mysla
lem ze ta zenujaca zagrywka "legendy" zostanie bez odzewu. Szkoda ze nie na stadionie, ale to akurat sila wyzsza.
To akurat była konieczność.

Widzę, że tutaj dochodzi już do absolutnej polaryzacji (i to z obydwu stron) - kto nie z z nami, ten (...) - a to nie o to chyba chodzi. Osobiście zawsze popierałem ruch kibicowski i nadal będę go popierał, ale wczorajsze race były pomysłem nieprzemyślanym, wręcz głupim, i bardzo ryzykownym (nie było żadnej gwarancji, że spadną tylko na murawę). Wciąż jednak uważam, że powinno się szukać wspólnego języka, ponieważ Wisła wiele straci bez jednych i drugich.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując