silver03 napisał(a):

Ciekawe czy to prawda...
|
Zapytaj Pana Franciszka Smudę.
GrzegorzTS napisał(a):

|
Widziałem tych debili gów... sobą reprezentują nawali się jeden z drugim czy nacpa wezmie race do łapy otworzy wulgarnie paszcze i wielki bohater bo ma race.
|
Widziałeś ale jak zawsze nie podszedłeś do żadnego z nich powiedzieć im co o nich sądzisz, tylko skuliłeś łeb i uciekłeś do domu.
W domu wypchałeś pachy watą i krzyczysz przez kable internetowe, bohaterze..