Mam pytanie do Ciebie? Czy w poprzedniej rundzie były jakieś problemy z kibicami na sektorze C? Czy Wisła dostała jakąś kare przez całą ta rundę za mecze u siebie?
Jak sobie na to odpowiesz na te pytania to będziesz wiedział już że nic nie dzieje się bez przyczyny...