Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2605
Stary 09.03.2014, 16:25
Żałosne stworzenia które wrzucały wczoraj race na stadion mam nadzieję,że spotka was odpowiednia kara i następnym razem jeden z drugim debilem zastanowi się czy warto brać race do łapska.Jakim debilem trzeba być aby narażać zdrowie innej osoby dla swojej chorej satysfakcji.Widziałem tych debili gów... sobą reprezentują nawali się jeden z drugim czy nacpa wezmie race do łapy otworzy wulgarnie paszcze i wielki bohater bo ma race.I co teraz papierowy prezes skwk wyjdzie i powie,że nie biorą odpowiedzialności za tych ludzi.Niech nikogo nie dziwi ,że klub nie chce iść na układy z nimi.
Teraz juz nikt normalny nie da nabrać się na puste hasła cała Wisła zawsze razem,pokazali kolejny raz jaki mają szacunek do klubu i innych kibiców.Jeżeli górze skwk pozostało troche honoru to po ostatnich wydarzeniach rozwiążą to stowarzyszenie.
Odpowiedz cytując