Mowisz chyba o tych spadajacych ze spadochronikami. Nie wierze ze ta ktora wpadla w sektor e23 leciala z ta predkoscia.
Ponadto cytujac slowa najczesciej wypowiadane w takich sytuacjach. "Nie byles na stadionie, nie komentuj". A mam rozumiec ze Ciebie nie było bo jakby to wygladalo.