raindog napisał(a):

Wyglądamy źle pod względem fizycznym. Nie ma co się dziwić. Trzeba jednak mieć nadzieję, że wraz z czasem w końcu pojawi się ta mityczna świeżość. Dla wątpiących przypominam czasy Petrescu, gdzie też kaleczyliśmy futbol, nasi słaniali się na nogach, ale rok później ze Skorżą zdobywaliśmy MP z przewagą ok. 15 pkt nad drugim miejscem.
Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech zobaczy jak zachowywał się środek. Kontra ruchu, a pomocnicy wracają ociężałym krokiem. Ponadto dużo niedokładnych przyjęć, piłka pląta się pomiędzy nogami, każda stykowa sytuacja przegrana...
|
Czy Ty sądzisz , że 15 punktów przewagi za czasów Skorży to zasługa Petrescu?...