AntyMod napisał(a):

ochlon ...net juz przestal byc wyrocznia i wylegarnia meskosci - licza sie czyny - nie slowa ....popeieram Sharskow w calej rozciaglosci bo Oni kontynuuja to co ja i wielu innych robilo na przelomie lat 80-90 .... jakby nie ci ZLI panowie o ktorych piszecie - byl;ibyscie bici po kusach non stop - nawet 20 m od stadionu ...kibicuj ...jedz kielbaske i rob statystyki ,....ochrone barw, szacunku i piknikow zostaw innym osoba ....
|
no to pięknie wczoraj broniliście barw, aż się łezka w oku zakręciła, nie ma co