Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2600
Stary 09.03.2014, 15:46
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie tydzień temu w Warszawie i wczoraj u nas zrobiono wielkiego loda z połykiem wszystkim służbom walczącym "kibolstwem". Po dłuższej przerwie kiedy "bojownikom o ciszę i spokój na trybunach" zaczynało brakować argumentów oraz zaczęły pojawiać się głosy, że to faktycznie temat zastępczy nastąpiło wielkie p.......nięcie. Gratuluję...

PS. Wszyscy tzw spece od bezpieczeństwa na trybunach sami by tego lepiej nie wymyślili. Teraz mają to co chcieli - uzasadnienie swoich ( zazwyczaj ) bezpodstawnych działań. Nie tak się walczy o swoje. Żeby osiągnąć cel trzeba trochę rozumu, którego jak widać wielu brakuje.
[ironia]
Nie było Cię tam to się nie wypowiadaj bo gówno wiesz tyle co w wyborczej albo na tvnie.
Przecież wiadomo, że to była prowokacja, np. dlaczego w Warszawie policja nie wchodziła tal długo na stadion ?
Bo komuś na tym zależało.
[/ironia]
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując