Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2598
Stary 09.03.2014, 15:04
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Coraz lepiej rozumiem wybrany przez ciebie nick , ale do rzeczy.
Nie za czyny innych ma SKWK odpowiadać tylko za to co organizuje i przeprowadza na C w trakcie meczów w sytuacji kiedy będzie robić za pieniądze, które brałoby od klubu z biletów.
Widziałeś kiedyś race na, jak to mówicie, piknikowych sektorach Bijatykę na nich Race rzucane z nich na boisko
Sami twierdzicie, że cały doping i oprawa to SKWK i chyba tylko za to klub chciał was odpowiedzialnością obciążyć.
Pytałem wcześniej - dasz samochód pijanemu kumplowi, który wcześniej po pijaku wypadki powodował niejednokrotnie, jeśli to ty za szkody byś odpowiadał
A ja coraz lepiej zaczynam rozumieć, że jesteś debilem...

Ustawa o imprezah masowych:
Cytat:
Art. 15.
1. (...)
2.(...)
3. Organizator meczu piłki nożnej lub podmiot przez niego uprawniony do dystry-bucji odmawia sprzedaży biletu wstępu lub innego dokumentu uprawniającego do przebywania na nim:
1) osobie, wobec której zostało wydane orzeczenie:
a) zakazujące wstępu na imprezę masową,
b) zobowiązujące do powstrzymania się od przebywania w miejscach przeprowadzania imprez masowych, wydane przez sąd wobec skazane-go w związku z warunkowym zawieszeniem wykonania kary pozba-wienia wolności albo wobec nieletniego na podstawie art. 6 pkt 2 usta-wy z dnia 26 października 1982 r. o postępowaniu w sprawach nielet-nich (Dz. U. z 2010 r. Nr 33, poz. 178, z późn. zm.3));
2) osobie, wobec której zastosowano zakaz klubowy lub zakaz zagraniczny;
3)(...)
1) Nie słyszałem, o tym, aby organizator odmówił członkom SKWK wejścia na stadion zgodnie z art. 15 p.1 pp. a, oraz p.2. a w szczególności zarządu SKWK. Wobec członków SKWK nie zastosowano również przepisów art. 65. Dlatego nie widzę powodu aby mówić o SKWK jako organizacji, której członkowie działają niezgodnie z prawem co próbujesz sugerować. W polskim prawie jak nie jest możliwe udowodnienie komuś zarzutów, działa zasada domniemania niewinności, więc nie widzę powodu żeby zmuszać członków SKWK do odpowiedzialności za czyny swoich członków a także innych kibiców. Fakty wskazują, że SKWK prawa nie łamie, więc twoje przypuszczenia są idiotyczne.

2) Dlatego tu chodzi tu o próbę przerzucenia odpowiedzialności finansowej (bądź karnej?) na SKWK za wydarzenia które organizator nie może zweryfikować na sektorze C, po to aby umyć ręce.

Przypominam zgodnie z art 5.
Cytat:
1. Za bezpieczeństwo imprezy masowej w miejscu i w czasie jej trwania odpowiada jej organizator.
SKWK nie jest organizatorem imprezy masowej, więc prawnie nie może brać odpowiedzialności za wydarzenia, mogą co najwyżej jego członkowie odpowiadać z ramienia odpowiedzialności karnej zgodnie z art. Art. 54., 55, 56,57, 57a, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64

3) W razie jakiś zaniechań organizator wykorzysta ten fakt do obarczenia winą organizację SKWK w celu zdyskredytowania organizacji w myśl "pokazania, że kibolami nie warto prowadzić dialogu"

Dla mnie działanie Bednarza to jest wykorzystywanie niewiedzy takich jak ty i wielu innych, którzy pojęcia za bardzo nie mają o czym mówią.
Dlatego nie widzę powodu by mówić o nim jako o kimś kto ma tu rację w tej sprawie.
Zwykły krętacz, należy go rozliczyć na najbliższym otwartym dla publiczności meczu.

Cytat:
Widziałeś kiedyś race na, jak to mówicie, piknikowych sektorach Bijatykę na nich?? Race rzucane z nich na boisko
Widziałem wybieganie na boisko i bijatykę i race też::
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...rka_Gdynia_3:1







Wy "pikniki" też nie święte
Czemu nie weźmiecie odpowiedzialności za "pikników" ?
Przecież to z waszego sektora
Ostatnio edytowane przez palikot : 09.03.2014 o godz. 16:03.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując