Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 09.03.2014, 15:01
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
wczorajsze race to najlepsza rozrywka wczorajszej zenady i posmiewiska najwspanialszego klubu w polsce ..... nie znasz tematu, nie masz pojecia o czym piszesz to zamilcz i idz do teatru ....nikt takich jak ty na stadion nie zaprasza, schowaj szalik 30 m za stadionem pod kurtke i modl sie o szczesliwy powrot do domu .....ZADNE PRAWA I USTAWY .....
A kim ty kur*** jesteś, że będziesz mu mówić co ma robić? Wybiórcze cała Wisła zawsze razem? Czy tyczy się to tylko kumatych z sektora C? Ochłoń i skończ pier.do.lić i dzielic kibiców na lepszych i gorszych bo nie leży to w twojej gestii, równie dobrze takich jak Ty na stadion nikt nie zaprasza.
Odpowiedz cytując