AntyMod napisał(a):

|
wczorajsze race to najlepsza rozrywka wczorajszej zenady i posmiewiska najwspanialszego klubu w polsce ..... nie znasz tematu, nie masz pojecia o czym piszesz to zamilcz i idz do teatru ....nikt takich jak ty na stadion nie zaprasza, schowaj szalik 30 m za stadionem pod kurtke i modl sie o szczesliwy powrot do domu .....ZADNE PRAWA I USTAWY .....
|
A kim ty kur*** jesteś, że będziesz mu mówić co ma robić? Wybiórcze cała Wisła zawsze razem? Czy tyczy się to tylko kumatych z sektora C? Ochłoń i skończ pier.do.lić i dzielic kibiców na lepszych i gorszych bo nie leży to w twojej gestii, równie dobrze takich jak Ty na stadion nikt nie zaprasza.