Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2596
Stary 09.03.2014, 14:50
Jak dla mnie tydzień temu w Warszawie i wczoraj u nas zrobiono wielkiego loda z połykiem wszystkim służbom walczącym "kibolstwem". Po dłuższej przerwie kiedy "bojownikom o ciszę i spokój na trybunach" zaczynało brakować argumentów oraz zaczęły pojawiać się głosy, że to faktycznie temat zastępczy nastąpiło wielkie p.......nięcie. Gratuluję...

PS. Wszyscy tzw spece od bezpieczeństwa na trybunach sami by tego lepiej nie wymyślili. Teraz mają to co chcieli - uzasadnienie swoich ( zazwyczaj ) bezpodstawnych działań. Nie tak się walczy o swoje. Żeby osiągnąć cel trzeba trochę rozumu, którego jak widać wielu brakuje.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 09.03.2014 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując