Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2595
Stary 09.03.2014, 14:26
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego akurat SKWK ma odpowiadać za czyny innych? Może to ty się zgłosisz i weźmiesz odpowiedzialność za czyny innych, Skoro to takie to normalne według ciebie? Pójdziesz do paki za race stanie na schodach i ewentualnie inne rzeczy

pomyśl trochę mózgiem, nie dupą zanim zaczniesz chcieć być śmieszny...
Coraz lepiej rozumiem wybrany przez ciebie nick - obaj z oryginałem podobnie od rzeczy pleciecie. Ale do rzeczy.
Nie za czyny innych ma SKWK odpowiadać tylko za to co organizuje i przeprowadza na C w trakcie meczów w sytuacji kiedy będzie robić za pieniądze, które brałoby od klubu z biletów.
Widziałeś kiedyś race na, jak to mówicie, piknikowych sektorach Bijatykę na nich Race rzucane z nich na boisko
Sami twierdzicie, że cały doping i oprawa to SKWK i chyba tylko za to klub chciał was odpowiedzialnością obciążyć.
Pytałem wcześniej - dasz samochód pijanemu kumplowi, który wcześniej po pijaku wypadki powodował niejednokrotnie, jeśli to ty za szkody byś odpowiadał
Widać klub też nie chce ręki przykładać do tego, za co potem jeszcze karę zapłaci i wstydzić się będzie.
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 09.03.2014 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując