palikot napisał(a):

Ale dlaczego akurat SKWK ma odpowiadać za czyny innych? Może to ty się zgłosisz i weźmiesz odpowiedzialność za czyny innych, Skoro to takie to normalne według ciebie? Pójdziesz do paki za race stanie na schodach i ewentualnie inne rzeczy
pomyśl trochę mózgiem, nie dupą zanim zaczniesz chcieć być śmieszny...
|
Coraz lepiej rozumiem wybrany przez ciebie nick

- obaj z oryginałem podobnie od rzeczy pleciecie. Ale do rzeczy.
Nie za czyny innych ma SKWK odpowiadać tylko za to co organizuje i przeprowadza na C w trakcie meczów w sytuacji kiedy będzie robić za pieniądze, które brałoby od klubu z biletów.
Widziałeś kiedyś race na, jak to mówicie, piknikowych sektorach

Bijatykę na nich

Race rzucane z nich na boisko

Sami twierdzicie, że cały doping i oprawa to SKWK i chyba tylko za to klub chciał was odpowiedzialnością obciążyć.
Pytałem wcześniej - dasz samochód pijanemu kumplowi, który wcześniej po pijaku wypadki powodował niejednokrotnie, jeśli to ty za szkody byś odpowiadał

Widać klub też nie chce ręki przykładać do tego, za co potem jeszcze karę zapłaci i wstydzić się będzie.