Wyświetl pojedynczy post
Pan_Wątrobian
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1508
Stary 09.03.2014, 14:21
Ma ktoś pomysł jak zainstalować GTA IV na windows 8 ?
Już prześledziłem cały net i wszystkie sposoby wypróbowałem:/
Zaznacze ,że raz mi sie udało i zadziałała ale potem zgrałem patch i nic :(
Reinstal x 100 nic ,teraz sie pojawia Seculauncher failed to start application[2000]
Gra orginał pudełkowa
Odpowiedz cytując