Ludzie nie da się tego czytac. Mam takie pytanie do kibiców z innych sektorów niż C

rozumiem że jesteście starymi Wiślakami co jeździcie za Wisła i wgl.. Wieć powiedzcie mi po co tyle szumu robicie, Rozumiem że macie swoje zdanie ale To sektor C tworzy tą wspaniałą atmosferę którą sie potem połowa jara po jakich Fb i innych ale jak już dzieję sie coś nie po waszej myśli obrywa się całemu sektorowi C. Nikt was nie Wygania ze stadionu tylko nie musicie robić takiej nagonki... Jestem pewny że połowa z was nie wiem jaki jest problem a najwięcej ma do powiedzenia... A pana łysego czas pożegnać z Wisły..