|
Sam sektor C to zapewnienie właśnie tej atmosfery na stadionie (doping, oprawa) jeżeli zabraknie tego i będzie protest/ bojkot to na stadion nie przyjdzie więcej niż 5-10 tys. ludzi bo niektórzy przychodzą na Reymonta aby przeżyć te emocje z innymi kibicami bo sam mecz (kopaninę) to mogą sobie w ciepełku oglądać przed telewizorem nie ruszając się z domu dlatego wojna z SKWK = pusty stadion ...
Do tego sporo "starych" kibiców z dawnego sektora X którzy teraz zasiadają na "spokojniejszych" trybunach solidaryzuje się z SKWK i czeka na ich decyzję.
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.03.2014 o godz. 14:38.
|