jerry.lii.lewis napisał(a):

Nooo, race z poza stadionu dodały SKWK powagi, że hej  
Oczekiwanie, że stowarzyszenie weźmie odpowiedzialność za swoje działania na stadionie to szantaż nad szantaże . Bo poważni, dorośli ludzie charakteryzują się tym, że nie biorą odpowiedzialności za swoje działania - to przecież wiadomo 
Bednarz po prostu nie chce finansować (pośrednio czy bezpośrednio) akcji, za które potem klub płaci kary - takie to dziwne ?
Biorąc pod uwagę, że klub, jeśli płaci kary to zawsze (!!!) za to co na C się dzieje (jek się mylę to proszę o przykłady), to zrozumienie stanowiska klubu jest proste i klarowne.
Kto z krytyków Bednarza dałby swoje auto pijanemu kumplowi wiedząc, że jak tamten spowoduje wypadek (co nieraz już zrobił) to właściciel auta za to zapłaci
|
Ale dlaczego akurat SKWK ma odpowiadać za czyny innych? Może to ty się zgłosisz i weźmiesz odpowiedzialność za czyny innych, Skoro to takie to normalne według ciebie? Pójdziesz do paki za race stanie na schodach i ewentualnie inne rzeczy
pomyśl trochę mózgiem, nie dupą zanim zaczniesz chcieć być śmieszny...