Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2590
Stary 09.03.2014, 14:10
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Nooo, race z poza stadionu dodały SKWK powagi, że hej


Oczekiwanie, że stowarzyszenie weźmie odpowiedzialność za swoje działania na stadionie to szantaż nad szantaże . Bo poważni, dorośli ludzie charakteryzują się tym, że nie biorą odpowiedzialności za swoje działania - to przecież wiadomo
Bednarz po prostu nie chce finansować (pośrednio czy bezpośrednio) akcji, za które potem klub płaci kary - takie to dziwne?
Biorąc pod uwagę, że klub, jeśli płaci kary to zawsze (!!!) za to co na C się dzieje (jek się mylę to proszę o przykłady), to zrozumienie stanowiska klubu jest proste i klarowne.
Kto z krytyków Bednarza dałby swoje auto pijanemu kumplowi wiedząc, że jak tamten spowoduje wypadek (co nieraz już zrobił) to właściciel auta za to zapłaci
Ale dlaczego akurat SKWK ma odpowiadać za czyny innych? Może to ty się zgłosisz i weźmiesz odpowiedzialność za czyny innych, Skoro to takie to normalne według ciebie? Pójdziesz do paki za race stanie na schodach i ewentualnie inne rzeczy

pomyśl trochę mózgiem, nie dupą zanim zaczniesz chcieć być śmieszny...
Ostatnio edytowane przez palikot : 09.03.2014 o godz. 14:12.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując