Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 09.03.2014, 12:30
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
P.S A tak wogóle to zawuważyliście że od czasu jak Smuda powiedział że brakuje nam 3pkt do utrzymania to nie możemy ich zdobyć? Przypadek?
Nie chciałem tego pisać, ale patrząc minimalistycznie to sezon mógłby się dla nas skończyć po derbach. Mam nadzieję, że piłkarze tak nie myślą
Odpowiedz cytując