Lukasz napisał(a):

|
Możesz mi powiedzieć ile razy byłeś w operze aby używać takiego porównania? Tak szczerze.
|
Kilka razy byłem w operze, jednak to nie mój klimat i nie chodzę. Tak samo jak komuś nie podoba się prowadzony doping czy oprawy jakie są prezentowane na stadionie to nie musi chodzić na Reymonta.
Droga wolna, ma wybór, może lepiej poczuje się w operze, teatrze albo oglądając mecz przed telewizorem, nikt po takim "kibicu" płakał nie będzie ...