Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2582
Stary 09.03.2014, 12:30
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Możesz mi powiedzieć ile razy byłeś w operze aby używać takiego porównania? Tak szczerze.
Kilka razy byłem w operze, jednak to nie mój klimat i nie chodzę. Tak samo jak komuś nie podoba się prowadzony doping czy oprawy jakie są prezentowane na stadionie to nie musi chodzić na Reymonta.

Droga wolna, ma wybór, może lepiej poczuje się w operze, teatrze albo oglądając mecz przed telewizorem, nikt po takim "kibicu" płakał nie będzie ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 09.03.2014 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując