Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27807
Stary 09.03.2014, 10:55
brzydki.brzydal napisał(a):Wyświetl post
Wszystko pieknie ladnie, ale prawda niestety jest taka, ze nawet jezeli wezmiesz L4 na piatek, a potem poniedzialek i wtorek na ta sama chorobe, to lekarz z musu wystawi tez zwolnienie za sobote i niedziele, bo jest ciaglosc choroby. Przynajmniej jezeli pojdziesz do tego samego lekarza, nie wiem co w sytuacji, kiedy zwoleniania wystawiialiby inni lekarze.

Ale jest tak jak pisze MatMario, nie oplaca sie chorowac w soboty i niedziele, bo tracisz za to pieniadze.
Tego nie wiedzialem.

Zawszw w piatek mozesz miec sraczke, w poniedzialek goraczke i katar.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując